Cât câștigă pe o casă 2

Salariu impresionant! Cât câștigă Cristiano Ronaldo în fiecare secundă la Juventus

Etapa a fost alergată în întregime, iar echipajele prezente la start au avut de parcurs 14 probe speciale.

cât câștigă pe o casă 2

PS2 Beliș 1 a avut același top 3 ca pe PS1. PS3 Tarnița, cea mai lungă a raliului, este adjudecată de același Tempestini, Marișca vine pe 2, iar Giri pe 3. Ziua avea să se încheie la lumina farurilor cu PS4 Florești 1. Din nou, Tempestini stabilește timpul reper, fiind urmat de Porcișteanu și Marișca, la finele zilei 1 de concurs, Tempestini este lider, Giri termină pe 2 și Marișca încheie ziua pe locul 3.

Sâmbătă Ultima zi de concurs avea în program 10 probe speciale. Totul a început cu PS5 Valea Fericirii 1, acolo unde Tempestini se impune, podiumul virtual fiind completat de Porcișteanu și Gârtofan.

Trecem acum la PS7 Mânăstireni 1, din nou, Simone câștigă, locurile 2 și 3 nefiind schimbate. PS8 Dângău 1, situația este la fel ca și pe PS7. Restul echipajelor ce s-au clasat în puncte Clasamentul FIA sunt: 4.

Clasa 2 a fost câștigată de Simone Tempestini, iar la Clasa 4, Pițigoi a fost cel mai rapid. Cupe Monomarcă.

Tincescu, 2. Maior, 3. Cam așa s-a prezentat acțiunea la Telekom Sport Transilvania Rally